Yhteystiedot

Yhteystiedot

Norppa-Laiturit Oy on vuonna 1998 perustettu kouvolalainen yritys, jonka toimipiste sijaitsee Valkealassa Jokelan teollisuusalueella. Myyntihenkilöstömme päivystää paikan päällä arkisin klo 10–14, muina aikoina sopimuksen mukaan. Lisäksi meillä on useita jälleenmyyjiä ympäri Suomea, ja haemme jatkuvasti uusia joukkoomme. Mikäli olette kiinnostunut jälleenmyyjänämme toimimisesta, ottakaa rohkeasti yhteyttä!

Norppa-Laiturit Oy

Ahjopolku 6
45360 Valkeala

Ei säännöllistä päivystystä tammi–maaliskuussa,
tapaamiset sovittavissa puhelimitse tai sähköpostitse

Puhelin:010 666 1515
S-posti:info@norppa-laiturit.fi
WWW:www.norppa-laiturit.fi

Myyjät

Seppo Pöntinen
Puhelin:050 434 6307
S-posti:seppo.pontinen@norppa-laiturit.fi
Mikko Makkonen
Puhelin:050 434 6308
S-posti:mikko.makkonen@norppa-laiturit.fi
Jouni Sutela (Skan Holz -tuotteet)
Puhelin:040 018 5840
S-posti:jouni.sutela@norppa-laiturit.fi

Jälleenmyyjät verkossa

Hobby Hall
www.hobbyhall.fi

Netrauta.fi
www.netrauta.fi

Jälleenmyyjät alueittain

Keski-Suomi

Pentti Nikulainen
Puhelin:050 449 1056
S-posti:niksu56p@gmail.com
WWW:www.laituripalvelu.fi

Pirkanmaa

Rotonet / Asmo Hyttinen
Puhelin:044 331 1577
S-posti:asmo.hyttinen@rotonet.fi
WWW:www.rotonet.fi

Päijät-Häme

Forelink Oy / Pekka Tuomi
Puhelin:044 766 5013
S-posti:pekka.tuomi@mokkipalvelut.com
WWW:www.mokkipalvelut.com

Etelä-Savo

Ammattirealisointi Oy / Janne Auvinen
Puhelin:040 065 4036
S-posti:janne.auvinen@ammattirealisointi.fi
WWW:www.ammattirealisointi.fi

Pohjois-Savo

Jorma Tukiainen
Puhelin:040 017 7580
S-posti:jorma.tukiainen@dnainternet.net
WWW:www.polarhouse.com
Instagram

© 2017 Norppa-Laiturit Oy